Mbi 1000 kanale televizive pa antenë satelitore Prej të cilave mbi 200 kanale në gjuhën shqipe Filma aksion, komedi, dramë etj Sport Liga e kampionëve dhe kampionatet e shteteve evropiane Filma vizatimor për fëmijë Serialet më të shikuara turke me përkthim dhe dublim në gjuhën shqipeKontakt : Viber , WhatsApp +41792741892 / Tel: +41445121707Wednesday, November 13, 2019

« Kthehu